  • Kehua SPI250K-B 250kW 12MPPT + WIFI invertors
Ielikt grozā
Piegādes laiks 5-7 dienas
Saules paneļu industriālais tīkla invertors Kehua SPI250K-B 250kW. 3 fāzes, 250Kw jauda, WiFi modulis. Reģistrets pieslēgumam pie Sadales Tīkliem. 10 gadu garantija. Iestatījumu regulēšanas iespējas no aplikācijas.
12 MPPT
  • SPI250K-B-Datu lapa.pdf
  • SPI250K-B_Rokasgrāmata_.pdf
Kehua invertoru instalācijas video materiāls:
Tehniskie dati:
  • Maksimālais PV ieejas spriegums: 1500Vdc
  • Nominālais ieejas spriegums: 1050Vdc
  • Maksimālā PV ieejas strāva: 12×30A
  • Maksimālais līdzstrāvas spriegums: 1500V
  • Palaišanas spriegums: 500Vdc
  • Maiņstrāvas izejas jauda: 250000W
  • Maksimālā maiņstrāva: 198.4 A
  • Efektivitāte: 99.02%