  • Komplekts: Huawei SUN2000-10KTL-M1 10kW hibrīd-invertors + 22 x 480W (10.56 kW) saules panelis + 100m kabelis
Ielikt grozā
Piegāde 2-3 dienas
Komplektā ietilpst:
  • Huawei SUN2000-10KTL-M1 10kW hibrīdinvertors
  • Jinko jaunās paaudzes 480W N-Type saules panelis - 22 Gab