  • Komplekts: Deye SUN-10K-SG04LP3-EU 10kW invertors + 22 x 480W (10,56 kW) saules panelis + 100m kabelis
Ielikt grozā
Ir noliktavā
Komplektā ietilpst:
  • Deye SUN-10K-SG04LP3-EU 10kW hibrīdinvertors
  • Jinko jaunās paaudzes 480W N-Type saules panelis - 22 Gab