  • Deye 10 kW hibrīd-invertors SUN-10K-SG04LP3-EU ar 48V akumulatoru atbalstu
Ielikt grozā
Ir noliktavā
Saules paneļu hibrīd invertors Deye. 3 fāzes, 10 Kw jauda, ar WiFi moduli, augsta 97% efektivitāte. Var pieslēgt līdz 13 kW saules paneļu. Reģistrēts pieslēgumam pie Sadales Tīkliem. 5 gadu garantija. Iestatījumu regulēšanas iespējas no aplikācijas vai displeja
  • 100% nesabalansēta izeja katrā fāzē; Maks. izvade līdz 50% nominālās jaudas
  • Maiņstrāvas pāris, lai modernizētu esošo saules sistēmu
  • Maks. 10 gab. paralēlai darbībai tīklā un ārpus tīkla; Atbalsta vairākus akumulatorus paralēli
  • Maks. uzlādes/izlādes strāva 240A
  • Atbalsta enerģijas uzglabāšanu no dīzeļa ģeneratora
  • Atbalsta 48V zemsprieguma akumulatorus