  • EVESCO 180 kW E-auto uzlādes stacija EVDC-180-EU
Ielikt grozā
Piegādes laiku noskaidrot zvanot vai rakstot
Augstas kvalitātes un veiktspējas 3-fāžu DC 180 kW ātrā uzlādes stacija. Ethernet, 4G, Wi-Fi savienojumi. iekārtai ir divas pieslēgvietas, kas ļauj uzlādēt divas automašīnas vienlaicīgi ar 90 kW jaudu. Stacija aprīkota ar LCD skārienjūtīgu ekrānu RFID karšu nolasītāju. IP55 aizsardzības klase nodrošina drošu uzstādīšanu ārpus telpām jebkurā lokācijā
Kam piemērota:
  • Biroju namos -  individuāli katram uzņēmumam izmantojot savu RFID uzlādes piekļuves karti
  • Publiskai lietošanai pie kafejnīcām, veikaliem, uzpildes stacijās, šoseju malās u.c. vietās
Pamatdati:
  • Divu automašīnu uzlādi vienlaicīgi ar 90 kW jaudu
  • UL saderīga EV uzlādes stacija
  • Ar 1000 V maksimālo jaudu