  • EVESCO 120 kW E-auto uzlādes stacija ar 55'' media ekrānu EVDC-120S-EU
Ielikt grozā
Piegādes laiku noskaidrot zvanot vai rakstot
Augstas kvalitātes un veiktspējas 3-fāžu DC 120 kW 2. līmeņa (Type 2) ātrā uzlādes stacija. Ethernet, 4G, Wi-Fi savienojumi. iekārtai ir divas pieslēgvietas, kas ļauj uzlādēt divas automašīnas vienlaicīgi ar 60 kW jaudu. Stacija aprīkota ar 55'' MEDIA ekrānu un RFID karšu nolasītāju. IP55 aizsardzības klase nodrošina drošu uzstādīšanu ārpus telpām jebkurā lokācijā
Kam piemērota:
  • Biroju namos -  individuāli katram uzņēmumam izmantojot savu RFID uzlādes piekļuves karti
Pamatdati:
  • 55 collu ekrāns un satura pārvaldības platforma
  • Divu automašīnu uzlādi vienlaicīgi
  • UL saderīga EV uzlādes stacija
  • Ar 1000 V maksimālo jaudu